Oferta pracy:

Firma Madabud Sp. z o.o.  zatrudni pracowników remontowo wykończeniowych. Poszukujemy tylko fachowców, a nie osób do przyuczenia.

Zakres obowiązków:

  • malowanie
  • gipsowanie
  • gładzie
  • montaż ścianek
  • podwieszane sufity
  • glazura
  • terakota
  • biały montaż

Bardzo mile widziane:

  • doświadczenie
  • chęć do pracy
  • dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami
  • kultura osobista

Proponujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po max. 1-miesięcznym okresie próbnym
  • bardzo przyzwoite zarobki: 6 000 - 10 000 zł miesięcznie
  • system benefitów
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne (specjaliści do max. 5 dni)
  • dogodność lokalizacji wykonywanych prac

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 690 223 669

Usługi budowlane

Jedną ze specjalizacji naszej firmy są usługi budowlane. Pozwalają one na zaprojektowanie przestrzeni zgodnie z życzeniami klientów. Możemy ją dowolnie podzielić czy wyposażyć w najważniejsze elementy. Na przykład planujemy i układamy instalacje elektryczne czy hydrauliczne. Na życzenie stawiamy też ścianki działowe oraz instalujemy podwieszane sufity. Tego typu prace są niezwykle istotnym etapem przygotowania lokalu do użytku, gdyż od nich zależy nasz komfort i bezpieczeństwo przebywania w pomieszczeniach.

Do wszystkich zadań wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały budowlane, które są niezbędne do osiągnięcia planowanych efektów. Planując rozbudowę, uwzględniamy budżet inwestora oraz możliwości techniczne konkretnego budynku. Nasz pracownik, poznając potrzeby i oczekiwania klienta, doradzi najlepsze rozwiązanie.

Usługi remontowe i wykończeniowe

Poza cięższymi pracami realizujemy również usługi remontowe i wykończeniowe. Obejmują one zarówno remonty generalne, pod klucz, jak również pomoc przy odświeżeniu pojedynczych lokali. Dzięki temu możesz zlecić przygotowanie spójnej koncepcji i jej wykonanie tej samej ekipie, co znacznie skróci czas remontu oraz zmniejszy jego koszty.

Oferujemy między innymi cieszące się dużym zainteresowaniem układanie glazury i terakoty, dzięki czemu w prosty i szybki sposób odmienisz łazienkę, kuchnię, salon czy sypialnię. Zajmujemy się również tynkowaniem i malowaniem, kładziemy tapety i panele. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą świadczonych przez nas usług.

Układanie glazury i terakoty

Instalacje hydrauliczne

Instalacje elektryczne

Ścianki działowe i sufity podwieszane

Remonty i wykończenia pod klucz